Хоумстейджинг

Хоумстейджинг – послуга з передпродажної або попередньої підготовки приміщень

Пропонуємо  скористатися додатковою послугою студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design» для швидкої та продуманої до дрібниць трансформації внутрішнього простору вашого будинку або квартири при необхідності терміново продати нерухомість або здати в оренду. Замовити хоумстейджинг стає оптимальним варіантом отримання професійної допомоги для підвищення привабливості житлового об’єкта в очах потенційних покупців чи наймачів.

Чому слід звернутися саме до нас?

Досвідчені дизайнери   зможуть так організувати інтер’єр кімнат, щоб кожен, хто побував у вашому будинку для перегляду, оцінив привабливість і зручність проживання в такому просторі, уявив себе в цих апартаментах і захотів купити таку квартиру або оселитися тут на умовах оренди.
Головне завдання, яке ми з успіхом зможемо виконати – виділити ваш об’єкт у максимально презентабельному вигляді порівняно з іншими пропозиціями на ринку продажу, адже саме в цьому полягає суть поняття home staging як послуги.
Важливо розуміти, що ви замовляєте не ремонт чи капітальне перепланування, а маєте можливість замовити підготовку житла до продажу у спеціаліста, який допоможе наповнити простір свіжістю, почуттям комфорту, добре організованим розташуванням всіх предметів обстановки та супутніх аксесуарів.

Як відбувається процес хоумстейджингу

Для досягнення поставлених завдань застосовується робота з клієнтом за такою схемою:

01

Зустріч в офісі або режимі онлайн, на якій виробляється оптимальна стратегія із загальних питань та кожної окремо взятої операції. Дуже важливо на цьому етапі визначиться, чи потребує ваша квартира повністю оновленого дизайну приміщень або йдеться про об'єкт з вже наявною автентичністю.

02

Замовляючи послугу хоумстейджингу потрібно мати на увазі обов'язкове відвідування об'єкта нашим спеціалістом або надання повного обсягу інформації, включаючи фото- та відеоматеріали, для коректної оцінки стану кімнат та заходів щодо покращення привабливості житла.

03

Кваліфіковані консультації компетентного дизайнера з підбором всього необхідного для косметичного ремонту та придбанням деяких предметів повсякденного вжитку. Іноді рекомендуємо послуги клінінгових компаній для наведення ідеального порядку.

Залежно від цілей  подальшого призначення житла є свої підходи при хоумстейджингу.

Продаж об'єкту

Разовий формат такого  правочину завжди визначає бажання власника отримати максимальний дохід. У цьому випадку важливо передбачити навіть найменші деталі та нюанси, щоб уникнути неприємних для продавця моментів у ході майбутніх торгів.
Мета роботи фахівців нашої студії полягає в тому, щоб залишилися задоволені обидві сторони – продавець був задоволений запропонованою ціною, а покупець став власником житла, що йому сподобалося.

Хоумстейджинг для довгострокової оренди

У таких ситуаціях  достатньо надати кімнатам охайного мінімалістичного вигляду, трохи пограти деталями інтер’єру в зонах загального користування, навести порядок відповідно до наших рекомендацій.
Замовити послугу підготовки об’єктів нерухомості до продажу або оренди – це оптимальний варіант за демократичною ціною скористатися консультаціями, які в рази підвищать можливість швидко продати будинок або квартиру на найвигідніших для продавця умовах.

Ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний для вас спосіб

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!