Тканини в дизайні інтер’єру – особливості вибору та застосування

 

Для того, щоб купити тканину для елементів інтер’єру з урахуванням стилю оформлення приміщення та вподобань власника, необхідно дотримуватися кількох важливих правил. Тільки виконання цих вимог допоможе створити із застосуванням потрібного текстилю гармонійної закінченості загального дизайнерського проекту у приватному будинку чи квартирі.

Переваги правильного підібраного текстилю в інтер’єрі

Зі смаком зроблений вибір тканини допоможе перетворити кімнату на простір зі стильною та затишною атмосферою. Прикладом може стати оформлення вітальні з органічним поєднанням бавовни та бамбука, а спальні з додаванням оксамитових та шовкових елементів. Рішення купити текстиль приймається на основі бажаного настрою, який хоче відчувати господар у певній зоні.

Матеріал тканини забезпечує оформлення єдиного простору, де загальна картина створюється за гармонійної відповідності стильного оздоблення та грамотного підбору колірної палітри текстилю.

Декілька прикладів наочно демонструють, що в даному питанні будь-яка дрібна деталь відіграє важливу роль:

  • охайність і романтичний вигляд надає приміщенню використання штучного хутра. Закінчене візуальне сприйняття особливо помітне при виборі даного матеріалу під тональність обробки стін, предметів меблів та постільних речей;
  • найкращий спосіб позбавити простір спальні від нальоту нудьги – розташувати на ліжку візерункову подушку;
  • елегантні мотиви з’являються в кімнаті за рахунок трохи світліших чи темніших акцентів у порівнянні з основною колірною концепцією.

Тканина в інтер’єрі допоможе за умови правильного вибору створити унікальну ауру, яка буде справжньою візиткою вашого будинку.

Текстиль як джерело натхнення у проекті дизайну внутрішнього простору кімнати

Цей матеріал цілком виправдовує думку досвідчених дизайнерів про його ключове значення для створення домінуючої палітри кольору в інтер’єрі. Іноді від такого, на перший погляд, незначного аксесуара, як оббивка крісла, оздоблення оригінальної подушки або килимка, можна побудувати загальну концепцію оформлення житла.

Декілька оригінальних ідей допоможуть втілити в реальність бажання трансформувати будь-яку кімнату за допомогою текстилю в ексклюзивний стильний простір.

1.Поєднуємо не відтінки, а візерунки

Не потрібно намагатися застосовувати надто багато кольорів. Найчастіше це призводить до відчуття надмірного скупчення та нав’язливої ​​крикливості. Досягти оригінального візуального сприйняття добре допомагає зі смаком підібране змішування візерунків на тканині, що використовується.

Дуже стильно виглядають оббивні тканини на предметах меблів у форматі панно, шпалери під текстиль. Здавалося б, прості рекомендації, а привабливість та індивідуальний стиль інтер’єру значно покращуються.

2.Правильна гра текстурою шарів

За даним критерієм вибір тканини робиться для привабливішого оформлення простору з погляду візуального сприйняття та тактильних відчуттів. Родзинкою дизайнерського рішення завжди залишається гармонійне поєднання з плавним переходом від пухнастої до гладкої тканини.

Важливо пам’ятати, що текстиль разом з освітленням, меблями, оздоблювальними матеріалами завжди залишається одним з основних компонентів дизайну інтер’єру.

Яку тканину вибрати за характеристиками функціональності та практичності

Фахівці рекомендують купити текстиль для дизайну інтер’єру, залежно від особливостей використання. Такі властивості, як довговічність та міцність, важливі при оббивці меблів, що часто використовуються і схильна до інтенсивного зносу. Наприклад, шовк у подібному випадку застосовувати недоцільно. Не варто також робити штори з акрилу.

Слід передбачити можливість пошкодження матеріалу в зонах, де часто знаходяться домашні тварини та маленькі діти.

Декілька видів тканин користуються популярністю і регулярно застосовуються при розробці дизайнерських проектів:

віскоза – оптимальна бюджетна альтернатива дорогому шовку. Варто передбачити схильність даного матеріалу до утворення зморшок, що обмежує застосування у зонах, де підвищений ризик стирання;

 

шовк – чудовий спосіб створення елегантної обстановки. Цікаві варіанти облаштування чохлів для покривал та подушок, оббивки предметів меблів. Багато власників квартир і будинків віддають перевагу шовку за його блискучу текстуру та м’якість;

 

бавовна – легка та недорога тканина ідеально підходить для повсякденного застосування. Особливою довговічністю відрізняються численні варіанти бавовняних сумішей;

 

нейлон – синтетичний універсальний текстиль з оптимальними параметрами щодо збереження кольору та зносостійкості. Зазвичай використання робиться в різноманітних сумішах, а не в чистому вигляді;

 

поліестер – ідеальне рішення для виготовлення штор, постільної білизни. Практично відсутня утворення зморшок, що дозволяє не відчувати проблем із застосуванням у різних місцях;

 

шкіра – ідеальний спосіб облаштування інтер’єру із нотками вишуканої розкоші. Найкращий варіант оформлення робочих кабінетів при виготовленні чохлів для крісел та диванів.

Яскравий та привабливий формат інтер’єру можна створити, якщо купити тканину на основі консультацій професійних дизайнерів, звернувшись за рекомендаціями та кваліфікованою допомогою до студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design».

Ефективність використання принтів на текстилі

Один з найпопулярніших і поширених варіантів домогтися створення сучасного та барвистого інтер’єру в будинку – використання принтів. Оригінальні та візуально приємні візерунки виходять при з’єднанні принтів у єдиному просторі.

Можна замовити дизайн приміщення з відмінними від стереотипів, що склалися, експериментальними акцентами:

  1. Варіант із превалюванням головного мотиву сприяє утворенню симпатичних акцентів. Стильні бюджетні ідеї трансформують кімнату завдяки цікавому формату подушки, килима та інших елементів.
  2. Різні за геометрією візерунки змішуються в однаковій колірній гамі. Приклад – однотонні штори, оббивка меблів, шпалери. Зональність у цьому разі утворюється використанням кількох варіантів візерунка.
  3. Яскравий та об’ємний образ притаманний поєднанням принтів із різними габаритами деталізації. Вражаючий ефект характерний для тканини в інтер’єрі з однаковим кольором, але з гармонійно з’єднаними малими та великими принтами та візерунками.
  4. Принцип одного стилю популярний з точки зору максимальної відповідності загальноприйнятим стандартам елегантного оформлення, акцентує увагу на бездоганному смаку власника будинку.

Дизайнери студії «Tie Up Design» допоможуть вам визначитися, яку тканину купити у Києві та інших регіонах України з урахуванням забезпечення максимального комфорту у квартирі чи будинку. Ви отримаєте компетентні консультації для придбання матеріалу в залежності від індивідуальних переваг, особливостей текстилю для певних зон, параметрів міцності та довговічності.

Разом зі своїми клієнтами ми зможемо підібрати ідеальну тканину для інтер’єру!

 

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!