Популярні стилі інтер’єру

 

Визначитися зі стилістикою оформлення будинку або квартири дуже важливо для того, щоб отримувати задоволення від навколишньої обстановки, позбавити себе проблем з незручностями, непрактичністю, різними дратівливими моментами.

Дизайн інтер’єру іноді вибирають за випадковим принципом, керуючись тільки першою картинкою, що трапилася в інтернеті. Найкраще прислухатися до рекомендацій професійних дизайнерів і ретельно вивчити особливості найбільш популярних стилістичних напрямків стосовно специфіки планування вашого будинку та вподобань членів сім’ї.

Сучасний стиль

Найбільш трендовий на сьогоднішній день варіант. Оформлення відрізняється максимальною широтою та ємністю в облаштуванні внутрішнього простору приміщення. До мінімуму зводиться нагромадження окремих елементів, у всьому відчувається дух свободи та відкритості. Колірна гама обов’язково має домінування чистими, чіткими лініями із простими переходами та поєднаннями.

Вибір дизайну інтер’єру у сучасному форматі – це обов’язкова наявність скляних та металевих поверхонь. Своєрідне відчуття чистоти у всьому, включаючи предмети меблів. Однотонні, гладкі бічні та фасадні сторони, відсутній надлишок декору та аксесуарів. Головна концепція – нічого зайвого і того, без чого легко обійтись.

Індустріальний лофт

Промисловий стиль трохи схожий на антураж міського горища або складського приміщення. Найбільше подібний вибір вітається людьми, які ведуть активний спосіб життя, співробітниками офісів, молодими парами.

Лофт часто асоціюється з почуттям певної незавершеності в окремих елементах. До такої обробки відносяться відкриті вентиляційні системи, стіни з цегли без штукатурки, металеві підвісні світильники. При правильному поєднанні отримана комбінація стає оригінальною фішкою квартири або будинку, особливо класно це виглядає у зв’язці з суперсучасною технікою.

Велика кількість металу, вбудованого обладнання, дзеркал елегантно підкреслюється модерністською картиною, великою фотографією, декількома дерев’яними предметами.

Мінімалізм

Справжній бум у споживачів викликаний дизайном інтер’єру у мінімалістичному стилі. Йдеться про максимально спрощений варіант сучасної стилістики. Зазвичай вибір робиться для досягнення гранично повітряної та нейтральної палітри відтінків із окремими яскравими вкрапленнями у невеликих дозах.

Такий інтер’єр апріорі викликає потребу у підтримці ідеального порядку. У режимі автоматики з’являється рефлекторне бажання сховати і розмістити всі речі за відведеними для цього місцями. Ідеальне рішення для людей із практичним складом характеру.

Скандинавський стиль інтер’єру

Концентроване відображення звичок та способу життя північноєвропейських країн. Багато хто любить подібний формат за граничну природність, легкість та простоту. Створення теплого та затишного інтер’єру превалює над прагненням до показної розкоші.

Світлі тони і нехитрі лінії відмінно поєднуються з природними деталями та чільною білою тональністю. Вдень забезпечений максимальний доступ природнього світла. Лаконічне додавання пари кольорових акцентів у спільній світлій обстановці додає інтер’єру особливого шарму.

Традиційна стилістика

Протягом багатьох десятиліть цей варіант не втрачає своєї популярності. Відмінні риси – обов’язкове використання якісного текстилю, різноманітність аксесуарів, прагнення до створення благородного внутрішнього простору з класичними елементами.

Традиційний дизайн інтер’єру – плавна вигнутість ліній, велика кількість деревини, широкий спектр текстур і колірних рішень. Найкращий вибір для людей спокійного складу із традиційним поглядом на життя.

Перехідний стиль

Справжня гармонія найкращого від сучасного та традиційного варіантів оформлення. У цьому випадку завжди присутня особливість оригінальності та несподіванки за рахунок врівноваженості та полегшеності простору.

Дуже витончено виглядають м’які деталі, що дихають затишком, що доповнюють модні глянцеві елементи. Відтінки зазвичай вибираються в нейтральному вигляді, що сприяє утворенню невимушеної та спокійної атмосфери. Частий варіант – до м’яких плюшевих меблів додаються аксесуари з більш сучасних матеріалів. Перехідний стиль в інтер’єрі ідеально підійде сім’ям, де існують великі відмінності у смаках. У певній кімнаті можна посилювати акценти з огляду на побажання того, хто в ній проживає.

Богемія

Модний і дуже популярний напрям для тих, хто не любить дотримуватися занадто строгих правил і віддає перевагу дещо безтурботному способу життя. В цьому випадку все робиться більше за імпульсним прагненням вашого серця.

Подібний вінтажний стиль буде найкращим способом проявити особливу креативність і не заморочуватись тісними рамками регламентних обмежень. Несподівані зразки вінтажних світильників та предметів меблів, колекційні аксесуари, килими та оригінальний текстиль застосовуються у найекстравагантніших поєднаннях.

Сидіння робляться максимально зручними, вітаються підлогові подушки. Прикладом еклектичності стилістики може стати варіант оформлення зі старовинними стільцями, килимом із потертостями та гламурною люстрою. У всьому цьому є деяке божевілля в хорошому сенсі цього слова.

Прованс

Мотиви французького села ніколи не виходять із моди. Не дивно, що навіть молоде покоління часто воліє зупинити свій вибір на цьому затишному варіанті, що дихає.

Багато століть незмінною основою інтер’єру в стилі прованс залишаються землисті, наповнені теплом кольори. Внутрішній простір включає відтінки природних елементів, золоті, жовті, червоні тони. Тканини часто використовуються досить важкі, органічно виглядають колекції порцелянових фігурок та посуду. Своє місце знайдеться і для простих на вигляд іграшок, квіткових горщиків, симпатичних серветок.

Кантрі

Чудова елегантна гармонійність сільського дизайну інтер’єру полягає в поєднанні необроблених елементів – деревина, камінь, грубуваті предмети, дерев’яні балки, натуральний текстиль.

Кантрі приємно виглядає неповторним спокоєм і практичністю, приміщення легко прибирати, мити та надати йому свіжого вигляду. Особливо популярним такий варіант буде для заміського будинку, коли хочеться провести дозвілля в оточенні, максимально віддаленому від ритму повсякденного життя.

Гламур по голлівудські

Драматична стилістика з усіма компонентами підкресленої розкоші та багатства. Популярне доповнення – знімки та картини із зірками Голлівуду.

Доречним буде рідкісний антикваріат, використання оксамиту та плюшу. Кольори найчастіше підбираються бірюзові, насичені червоні, пурпурові.

Потертий шик

Вже за назвою передбачається основна роль вінтажної стилістики. Відмінністю від богемії буде ухил у бік м’якості із присутністю ніжних ноток.

Пастельні та кремові тони гарно пасують для античного оздоблення, а гобелени та світильники підбираються досить легкі, щоб відповідати повітряній обстановці в будинку.

Прибережний стиль

Дизайн інтер’єру для тих, хто любить подорожувати з додаванням до кольорової палітри морських зелених та синіх мотивів. Приміщення має бути з великими панорамними вікнами для безперешкодного заповнення природним освітленням. Дерево зазвичай пофарбоване в білий колір, дивани, подушки, аксесуари з білого плюшу, світло-білих смужок або бежевої тканини виглядають дуже добротно і затишно.

 

 

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!