Погляд на майбутнє кольору

 

Щорічні публікації Інституту кольору PАNTONE ‘Color Trends’ надають професіоналам, якi працюють з кольором, детальну інформацію, що допомагає їм відчувати себе впевненими в тому, що вони створюють актуальний продукт. “Color of  Year — це відображення того, що відбувається у світовій культурі і надає відповідь на те, що люди шукають в цьому кольорі “, — підкреслює Лаура Пресман, віце-президентка Інституту кольору PАNTONE, який для дизайнерів інтер’єру та меблів, візажистів, колористів, дизайнерів одягу є свого роду маяком в безмежному морі відтінків.

Колір є невід’ємною частиною дизайну, в нашому випадку, дизайну інтер’єру. Його роль є фундаментальною в створенні концепції простору. Неможливо запланувати квартиру, будинок або приміщення, позбавлене тональності. Не варто забувати також, що кольори мають різні культурні цінності, тому їх застосування в рамках дизайну інтер’єру не може бути випадковим. Інститут кольору PANTONE досяг свого неперевершеного статусу серед дизайнерів, постійно пропонуючи інноваційні інструменти, та є ідеальним партнером, забезпечуючи натхнення i допомагаючи створювати свої унікальнi проєкти.

У своєму традиційному кольоровому прогнозі, опублікованому для індустрії моди, Pantone Color Institute знайомить нас з десятьма яскравими трендовими кольорами та деякими змінами до п’яти основних класичних кольорів, які із сезону в сезон не втрачають актуальності. Саме ці відтінки ми зможемо побачити, коли відомі бренди та дизайнери моди презентують свої нові колекції Осінь/Зима 2022-2023.

На думку експертів Pantone Color Institute , цьогорічна палітра кольорiв ілюструює наш гібридний спосіб життя, з одного боку прагнення до вiдновлення та релаксу, а з другого – необхідність звільнитися від обмежень, бути собою i насолоджуватися життям. Кольори сезону 2022/2023 року – це яскравий мікс наших бажань спокою та комфорту з енергією, яка розфарбовує буденність  соковитими тонами.

Кольорова палітра з показу New York Fashion Week осінь/зима 2022/2023

Lava Falls Потік лави. Пристрасний червоно-помаранчевий відтінок. Потужний, динамічний та невпинний.

Samoan Sun– Сонце Самоа. Насичений літнім сонцем променистий жовтий, цей відтінок дарує почуття радості та тепла.

Orange tiger Оранжевий тигр. Яскравий фантазійний відтінок, оживляє та наповнює енергією.

Rose Violet Рожевий фіолет. Ніби дотик до пелюсток ніжної троянди, насичений відтінок та п’янкий аромат якої захоплює і тримає в полоні.

Amazon – Амазон. Соковитий зелений, широколистий, пишний, родючий колір, напоєний тропічними дощами, як джунглі Амазонки.

Nosegay – Тендітний, як невеличкий букет щойно зрізаних пахучих квітів , загорнутий в ніжні почуття.

Caramel Café – Карамельна кав’ярня. Смачний коричневий тон нагадує аромат ранкової кави з теплими нотками карамелі, її смак бездоганний, як і сам відтінок.

Waterspout – Морська буря. Несе в собі свіжість морського повітря, потужні хвилі огортають почуттям чистоти та відновлення.

Midnight – Опівночі. Гіпнотичний глибокий синій, в який поринаєш з головою, колір неба після заходу сонця. 

Martini Olive – матовий зелений відтінок, натхненний терпкими та м’ясистими плодами дерева оливи з присмаком маринаду.

Класичні багатогранні кольори, що з сезону в сезон не втрачають актуальності.

ARCTIC WOLF

Не зважаючи на “грізну” назву, це м’який  тактильний білий відтінок, виробів в цьому кольорі захочеться торкатися знову і знову.

AUTUMN BLONDE

Яким може бути осінній блонд? Теплим, як вересневі дні чи холодним, як жовтневі ночі? Лагідний кремовий тон розтікається ніжним праліне.

POLAR NIGHT

Темний синій космічний колір, в глибині якого зачаїлись таємниці далеких горизонтів.

LODEN FROST

Зелений відтінок, насичений цілющими властивостями трав і землі.

CHISELED STONE

Спокійний і глибокий, демонструє силу і міць, яку знаходиш серед абсолютної тиші.

Одна з важливих речей щодо кольору – він ніколи не стоїть на місці. Вiн впливає на нас як фізично, так і психологічно, утворюючи синергію з усіма почуттями, і це впливає на нашу поведінку та провокує реакції. Кожен колір передає своє унікальне повідомлення і значення. Чи знали ви, що у нас миттєва реакція на колір i до 95% наших відповідей диктуються нашою підсвідомістю ? Колір змінюється, трансформується, дивує оновленою гамою відтінків і надихає.

Як фахівці з дизайну інтер’єру, ми  можемо використовувати  характеристики кольору  як своєрідне посилання та користуватися  такими властивостями, як тепло, холод або нейтральність, щоб змінити відчуття власникiв житла так, щоб вони могли відчувати себе розслабленими або бадьорими, спокійними або стимульованими та активними, надихати на креатив, дарувати затишок та безпеку, а також багато інших відтінків почуттів.

Колір впливає на візуальні властивості об’єктів, на їх геометрію, їх розміри, може  змінювати сприйняття глибини або навіть видиму вагу речей, пропонувати текстуру, відмінну від оригіналу, і викликати упередження або відторгнення.

У нашій студії дизайну інтер’єру ми не тільки розуміємо важливість кольору, а й також стежимо за прогнозами, беремо до уваги останні тенденції та аналізуємо образи з модних показів. В результаті цього народжуються ексклюзивні та авангардні рішення для вашого майбутнього житла.

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!