Консультація

Додаткові послуги – професійні консультації фахівців у сфері дизайну інтер'єру

Окрім основних робіт та  послуг, фахівці студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design» допоможуть клієнтам отримати кваліфіковані відповіді з питань точкового формату, коли немає особливої потреби у розробці повноцінного проекту. Замовити додаткову послугу або скористатися варіантом безкоштовної консультації значно раціональнішим за витрати часу на пошуки потрібної інформації в соціальних мережах та на тематичних форумах.

Консультація щодо змісту та особливостей пропонованих пакетів послуг

Вигідний варіант  доступу до детальної інформації при виборі конкретного проекту та плану робіт з його реалізації. Звернувшись до нашого менеджера, ви безкоштовно отримаєте докладні відповіді та компетентні рекомендації щодо наступних моментів:

поточний стан вашого будинку чи квартири, дачі, котеджу, вілли;

загальна оцінка потреби у певних оздоблювальних матеріалах;

відповідність кольорової гами специфіки внутрішнього простору;
поради щодо вибору меблів.

Фактично, перш ніж  замовити проект дизайну інтер’єру, ви зможете провести професійний аудит поточного стану приміщень та аргументовану пораду щодо потрібного обсягу робіт та стильового напрямку.
Важливо виділити такий момент, як надання безкоштовної послуги консультації лише у форматі попереднього спілкування. Фактично в режимі онлайн або в офісі студії висловлюються лише спільні ідеї без детальної конкретики та своєрідне знайомство майбутніх сторін співробітництва.
Через відсутність в Україні чітко означених цінових рамок на дизайнерські послуги ми пропонуємо на поточний момент найлояльніші тарифи на інші формати послуг, що надаються.

Експрес-консультація з дизайну інтер'єру

Нерідко замовляти повноцінний проект не виходить із двох причин:

01

Ви не вкладаєтеся до запланованого бюджету та не можете сплатити детальну комплексну роботу спеціаліста

02

Ремонт планується виконувати самостійно та потрібно отримати грамотні поради щодо деяких позицій.

Дизайнери «Tie Up Design» готові всього за 500 грн/годину дати необхідну пораду з окремих питань, які цікавлять клієнта. Перед зустріччю спеціаліст проводить значний обсяг підготовчих заходів на основі заповненого клієнтом опитувальника.
Найчастіше до нас звертаються, якщо необхідно визначитись із наступними моментами:

покращення ергономічності внутрішнього простору;
правильний вибір текстилю;
зонування кімнат;
відповідність меблів певним завданням у приміщенні.

Перелік питань можна   продовжувати до безкінечності. Демократична вартість експрес-консультації з облаштування житлового простору у вашому будинку робить таку послугу не тільки максимально корисною, але й вигідною з фінансової точки зору.
Не варто думати, що додаткові послуги будуть варіантом практично безкоштовного отримання на руки готового та повноцінного дизайн-проекту з детально розробленою документацією та кресленнями. Усі ретельно розроблені планувальні рішення щодо оформлення будинку та квартири, присадибної території надаються лише під час укладання контракту на весь комплекс робіт з нашими фахівцями.

Але для вирішення  точкових завдань та визначення загальної концепції рішення замовити додаткову послугу буде у багатьох випадках виправданим та вигідним варіантом.
Звертайтеся в нашу студію, щоб швидко вирішити багато проблем, що виникають при ремонті, і отримати оцінку від професіоналів з приводу своїх задумів і ідей!

Ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний для вас спосіб

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!