Home staging – частина сучасного сленгу чи незамінний сервіс

 

Home staging — частина сучасного сленгу чи незамінний сервіс, який допомагає швидко і без особливих зусиль вигідно продати або здати в оренду вашу нерухомість?

В цій статті ми спробуємо все розкласти по поличках, познайомити вас з сервісом хоумстейджингу і коли ви дочитаєте до кінця, вам стане абсолютно зрозуміло, які переваги ви отримаєте, замовивши послугу home staging.

Це поняття прийшло до нас зі Сполучених Штатів, де з 70-х років минулого століття почали пропонувати  послугу home staging, основною метою якого був процес поліпшення іміджу нерухомого майна. Хоумстейджери набрали популярності, незабаром цей сервіс розповсюдився по іншим країнам. Наприклад, в Іспанії послугами з home staging стали  активно користуватися в результаті кризи в сфері будівництва в 2007-2008 роках , коли ринок нерухомості був перенасичений, пропонував багато житла для продажу, але майбутніх покупців було мало. І ті, хто ретельно готувався до продажу, щоб нерухомість виглядала найбільш привабливою, мали перевагу над конкурентами. В економічно розвинутих країнах це є нормою — користуватися послугами спеціаліста з підготовки житла.

Чому це важливо? Ринок нерухомості дуже динамічний, там можна відшукати безліч пропозицій щодо купівлі або оренди, широкий спектр цін, на будь-який гаманець. Велика конкуренція. Ми допомагаємо зробити вашу власність такою, яка буде вигідно виділятися серед конкурентів. Що для вас важливо – персоналізація будинку, надання йому певного стилю з метою привернути увагу майбутнього власника з конкретної соціальної групи населення або навпаки – дотримуватися  нейтральності, що дозволить охопити більш широке коло потенційних покупців.

Користь та переваги послуги home staging

Основа – це створення в приміщенні відчуття простору, організованості, комфорту, чистоти, упорядкованості, свіжості, що дасть потенційному покупцеві з легкістю уявити, як  він житиме  в ньому та прийняти  рішення в перші секунди візиту.

У часи кризи нерухомості, коли пропозиції перевищують попит, необхідно надати додаткову вартість своєму об’єкту. Хоумстейджинг  не передбачає великих інвестицій. Існує хибна думка про те, що капітальний ремонт підвищує вартість нерухомого майна. Навпаки, великі затрати фактично зменшують дохід від продажу або оренди. А от купівля необхідного приладдя для косметичного ремонту та деяких предметів декору виграє у фінансовому аспекті і зекономить ваш час – житло буде готове в найшвидший термін. Інвестиції при підготовці житла завжди будуть нижчими ніж зниження ціни, яку ви змушені будете робити, якщо прискіпливий майбутній власник знайде якісь недоліки. Ми зробимо вашу нерухомість такою, щоб вона виглядала особливою в порівнянні з іншими будинками,  або квартирами для продажу, або оренди в тому ж районі.

Порядок робіт:

  1. Попередня консультація – фейс-ту-фейс або онлайн. Ми проговоримо всю концепцію і для кожної операції з нерухомості приймемо рішення. Перед початком робіт визначаємося – чи має житло конкретний стиль і ми тільки підкреслимо його та задекоруємо, або плануємо повне перевтілення і радикально все змінюємо.
  2. Візит на об’єкт. Оцінка і визначення заходів з поліпшення зовнішнього вигляду приміщення.
  3. Підбір відсутніх предметів побуту, матеріалів для косметичного ремонту та генерального прибирання, або визначення порядку робіт для клінінгової компанії.

Різне призначення – індивідуальний підхід

Важливо враховувати призначення житла. Квартира, розташована в місті, це не теж саме, що будинок в сільській місцевості. Мета, з якою покупець хоче придбати нерухомість, може бути різною – її можуть використовувати як своє власне житло, або як інвестицію, заробляючи на оренді, або просто на перепродажу.  

Home staging для житла, що на продаж

На відміну від оренди, де власник регулярно отримуватиме прибуток, продаж житла – це одноразово, і тому продавці нерухомості прагнуть отримати максимальний дохід, щоб на їх власність звернув увагу потенціально платоспроможний покупець, на якого це житло справить враження. Саме тому при підготовці ми матимемо на увазі кожну деталь. Таким чином ви уникнете небажаних торгів і кожен залишиться задоволеним. Покупець – тим, що знайшов житло своєї мрії, а ви – тим, що після першого ж візиту ви прийшли згоди щодо ціни і заключили договір.

Довгострокова оренда і послуги Home staging

Кому ви хотіли б здавати житло? Які це будуть орендарі? Хто приходитиме подивитись квартиру? Для кого вона буде привабливою? Наприклад, ви б хотіли, щоб орендарями стала сімейна пара з дітьми. Бо це для вас – про стабільність, серйозність, тато і мама дбатимуть про сімейний затишок, а отже і про житло, яке все ж лишається вашим.
Чи ваші орендарі – група студентів чи працівників у відрядженні? Ви отримуватимете більше прибутку, бо хоч оренда і на довгий термін, але здаватиметься покімнатно. Тут достатньо мінімалістичного стилю, нейтральних кольорів, також варто було б додати якісь цікаві деталі в місцях спільного користування- зал, кухня, ванна кімната.
Або орендарі –  це ділові люди, сімейна пара без дітей. Вони мало проводять часу вдома, тому їм важлива функціональність і ергономіка.

Хоумстейджинг для житла з подобовою орендою

Зовсім інший тип оренди – коли ви здаєте квартиру на кілька діб, погодинно, потижнево або на вихідні. Якою буде ваша концепція – економ-варіант, щоб привабити  як можна більше гостей завдяки низькій ціні? Чи це будуть люкс-апартаменти, які своїм комфортом не поступатимуться 4-зірковому готелю?

Відповідно до ваших побажань і намірів буде проведений косметичний ремонт, або достатньо додати свіжості дрібними деталями чи розставити акценти для розмаїття, можуть бути підібрані та замінені деякі меблі, предмети декору.

Ідеї та поради щодо організації будинку та підготовці до візиту клієнта

  • Вам потрібен свіжий погляд. Коли ми живемо довгий час в будинку, ми звикаємо до оточення і схильні втрачати справжнє бачення. Тому краще запитати когось ззовні, хто відразу зверне увагу на недоліки або переваги ,та речі, які потребують змін.
  • “Ні” порожнім приміщенням! Майбутній клієнт повинен мати змогу уявити реальні розміри житла, щоб він міг чітко візуалізувати призначення і функціональність кімнат. Більшість людей не в змозі уявити собі можливий розподіл без меблів.
  • Приміщення повинні бути добре вентильовані. Рекомендується провітрити  протягом 10 хвилин перед візитом потенційних покупців (особливо в кімнатах). Ми також можемо використовувати нейтральні освіжувачі повітря, без різкого запаху, щоб клієнту не здалося, що ароматизаторами ви хочете щось приховати.
  • Домашні тварини за межами будинку. Пам’ятайте, що ви повинні уникати відволікання клієнта під час візиту і також це може бути людина, якій не подобаються домашні тварини. Треба подбати заздалегідь, ліквідувати сліди перебування домашніх улюбленців та їх запахи.
  • Важливе значення має освітлення. Будинок повинен бути добре освітлений. Відкрийте жалюзі, відкрийте штори або можна навіть зовсім зняти. Намагайтесь усунути темні закутки. Завжди краще уникати запрошувати на перегляд приміщення в дощові і хмарні дні.
  • Уникайте особистих речей. Особисті предмети не повинні знаходитися в будинку (фотографії, ліки, сувеніри, одяг тощо). Намір простий, щоб клієнт зміг спроектувати власний дім. Також треба позбавитися пошкоджених речей чи меблів, які мають тріщини, сколи, подряпини, вони викликають враження, що будинок знаходиться в поганому стані.
  • Фотографії майна. Недостатньо мати хороший мобільний або фотоапарат, щоб знати, як передавати позитивні відчуття. Наприклад, коли потік кран, ми викликаємо сантехніка, тож коли нам потрібні гарні фотографії, краще скористатися послугами професійного фотографа, який правильно підбере ракурси і освітлення та покаже наше приміщення з найкращої сторони. Адже не секрет, що абсолютна більшість покупців спочатку обирає майбутнє житло по фото в інтернеті. Якісні фотографії здатні швидше продати нерухомість.

Ми допомагаємо підготувати житло для подальшого продажу, довготривалої оренди або для оренди подобово. Це не означатиме капітальний ремонт чи якісь кардинальні зміни, а скоріше надання “лоску”. Ми дбаємо про ваш час і беремо на себе  всі клопоти та побутові дрібниці. Ви можете приємно проводити час в компанії друзів, або повноцінно віддатися своїй роботі, не чекаючи дедлайну, або поїхати у відпустку, в той час як ми займемося вашим житлом, щоб ви не тільки якнайшвидше знайшли покупця, а й продали або здали свій об’єкт по найкращі ціні.

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!