Декорування

Професійна консультація з декору інтер'єру

Додаткова послуга студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design» надається в тих випадках, коли клієнт зазвичай знаходиться на одній з фінальних стадій ремонту або робіт зі зміни інтер’єру та потребує допомоги по окремому процесу.
Найчастіше і в момент, коли майже все зроблено, виникають труднощі з фінішним акордом, який повинен розставити всі акценти і надати внутрішньому простору завершеного, до дрібниць продуманого вигляду.
Усього від 3-х тисяч гривень стартує вартість послуги, яка має багато в чому символічний характер. Адже навіть разова консультація щодо декорування за допомогою сарафанного радіо рекламує нашу роботу у кращому світлі. Так що звертайтеся до нашої студії в будь-якій ситуації, що вимагає професійної допомоги.

Коли потрібна консультація з питань декорування інтер'єру

Є випадки щодо  дизайну інтер’єру, коли онлайн спілкування з кваліфікованим фахівцем не має альтернативи.
Ви бажаєте освіжити простір без проведення капітального ремонту
Трохи трансформувати приміщення, на перший погляд, видається справою досить простою. Зазвичай все здається так – замінимо шпалери, поміняємо штори, купимо пару предметів меблів і все ніби готове. Тільки ось картинка, що вийшла, не залишає враження цілісності і привабливості.
Замовляти масштабний проект дизайну інтер’єру навряд чи буде оптимальним рішенням. Замовити онлайн-консультацію буде оптимальним способом отримати кваліфіковані рекомендації після вивчення фахівцем фото отриманого в результаті інтер’єру, використаних кольорів, придбаних меблів.

Постало питання, що потребує оперативного вирішення

На гарячій стадії ремонту зупинилися всі роботи через ситуацію, коли ви не можете визначитися з вибором потрібного варіанту. Замовляти виїзд і платити значну суму фахівцеві для вирішення проблеми не дуже з руки. Скористайтеся онлайн-консультацією дизайнера «Tie Up Design», який вивчить всю подану інформацію та оперативно дасть відповідь.На гарячій стадії ремонту зупинилися всі роботи через ситуацію, коли ви не можете визначитися з вибором потрібного варіанту. Замовляти виїзд і платити значну суму фахівцеві для вирішення проблеми не дуже з руки. Скористайтеся онлайн-консультацією дизайнера «Tie Up Design», який вивчить всю подану інформацію та оперативно дасть відповідь.

Не можете чітко визначитися із зонуванням внутрішнього простору

Начебто продумані всі  необхідні заходи щодо придбання меблів, вибору кольорової гами, в голові промальована картинка квартири, що оновилася, а на практиці процес зонування зупинився через обмежений у порівнянні з вашими ідеями простору.
Компетентні поради щодо індивідуального рішення облаштування робочої зони та місць відпочинку, оздоблення спалень та передпокоїв з використанням сучасних лайфхаків допоможуть зробити дизайн інтер’єру максимально привабливим із раціонально продуманим зонуванням.

Ви хочете надати приміщенню максимально стильного вигляду

Навіть за самого  обмеженого бюджету природним буде бажання виконати декорування в особливому, не схожому на інші квартири, форматі. І тут консультація досвідченого дизайнера допоможе розставити всі крапки над і. Продуманий підбір відтінків та структури текстилю, додаткові аксесуари та точне розташування всіх предметів відповідно до законів стилістики перетворять ваш будинок на зону комфорту, затишку, простору, де відчувається вишуканий смак господарів.
Декорування інтер’єру залишається унікальною сумішшю точної науки та високого мистецтва, усі питання щодо якого краще довірити професіоналам, які вміють передбачати ваші бажання та втілювати їх у реальність.

Ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний для вас спосіб

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!