про нас

Студія дизайну інтер’єру «Тie Up Design»

Ми пропонуємо нашим клієнтам замовити дизайн інтер’єру в Києві та інших регіонах України i отримати   найкращі проекти, на які нас надихають  актуальні тенденції  і тренди .

Дизайн інтер’єру – це мистецтво, яке дозволяє повністю змінити враження i сприйняття простору , надає можливість значно поліпшити комфорт житла та  створити оптимальні умови для відпочинку та відновлення від напруженого ритму сучасного життя. Внутрішнє оздоблення або декор також є  частиною дизайну інтер’єру, основне завдання якого – покращення  естетичного вигляду приміщення. Розподіл, монтаж, матеріали допомагають  створювати численні комбінації, завдяки чому ви отримуєте  житло своєї  мрії .

Печать

В чому полягає місія дизайнера інтер'єру?

Дизайнер інтер’єру – це професіонал ,який володіє знаннями  перспективи, ергономіки та пропорцій, i використовує їх з метою модифікації  та вдосконалення внутрішнього простору для його подальшого ефективного використання , відповідно до потреб та побажань замовника або користувача.  

Дизайнер інтер’єру  повинен мати знання  в області архітектури , оскільки в процесі мінімальні архітектурні нюанси  можуть знадобитися в конструктивній частині.  Також фахівець обирає стиль, кольорову гамму ,елементи  декору, що дозволить йому  відтворити внутрішній світ та вподобання власника житла. Ми піклуємося не лише  про естетичну красу, а й про його функціональність, яка сприятиме продуктивності та приноситиме задоволення і насолоду  під час знаходження в такому приміщенні.

Наша мета - це створення сучасного простору з високими стандартами якості життя.

Основні критерії якості, яким відповідають наші проекти:

ергономічність

максимальна функціональність

створення заданої атмосфери

легкість естетичного сприйняття

доречність та відповідність до стилю життя, пріоритетів та смаків замовника

При розробці наших проектів замовник завжди приймає активну участь у його створенні та виступає співавтором , привносячи своє бачення.

Співпрацюючи  з «Тай Ап Дизайн»  наші клієнти гарантовано отримуюють сервіс європейського рівня. невід’ємною частиною якого є :

ретельний аналіз всіх побажань замовника;

авторський нагляд на всіх етапах виконання ремонтних робіт;

увага до технічних деталей( розташування меблів, систем освітлення, аксесуарів);

дистанційне виконання проектів;

Прийнятна та обґрунтована ціна дизайну інтер’єру залежить від кількості замовлених послуг, особливостей приміщення, використаних матеріалів та обговорюється з клієнтом на етапі укладання угоди.

Порядок робіт при замовленні повного пакету послуг з дизайну приміщення.

1. Зустріч із замовником

За вашим бажанням знайомство відбувається онлайн або в очному форматі.

Під час зустрічі ми обговорюємо варіанти , підбираємо  найбільш прийнятний для вас пакет послуг та форму оплати, окремо  фіксуємо ціни всіх затверджених етапів. Після узгодження всіх нюансів готуємо та підписуємо договір між виконавцем та клієнтом.

2. Виїзд на об’єкт

Для якісного та професійного дизайну знадобиться ретельне проведення обмірів приміщення та складання детального обмірного плану. Якщо ви знаходитесь  в іншому регіоні України ,ми надаємо  можливість запросити фахівця для проведення такої операції або ви можете зробити обмір самостійно.

3. Формування технічного завдання

Вся робота, присвячена дизайну інтер’єру, складається з таких фундаментальних елементів-  колір, світло, форми, лінії, об’єми і текстури. Наш  рівень кваліфікації дозволяє  оптимально об’єднати ці складові в єдине ціле. На цьому етапі клієнт також приймає безпосередню участь, з ним обговорюється та затверджується перелік вимог до запланованого варіанту облаштування об’єкту. Надається великий вибір різноманітних способів планування, технічних умов, різновидів побутових пристроїв i т.д.

Після обговорення та узгодження всіх питань складається «Технічне завдання на виконання проекту дизайну інтер’єру.» Цей документ буде офіційним додатком до діючого «Договору про надання дизайнерських послуг».

66

4. Розробка планувальних рішень

Ми маємо великий досвід з розробки  бездоганних з технічної точки зору  рішень стосовно

розташування сантехнічних пристроїв, побутової техніки та меблів. Ви отримуєте власний екземпляр робочих креслень.

5. Створення візуалізації за допомогою :

  • Колажування – допомагає  візуально  сприймати головні концептуальні розробки запланованого проекту,  обговорити та вибрати всі деталі стилістичних рішень та поєднання кольорів за рахунок використання світлин елементів інтер’єру та матеріалів.
  • Програма  3D Max – наші клієнти зможуть побачити тривимірне реалістичне відтворення з різних ракурсів.
22-1

6. Робочі креслення

Для взаємодії з бригадами, які будуть виконувати замовлення, вам будуть надані наступні документи:

  • схеми розбирання та монтажу перестінків;
  • план розташування меблів, розеток та перемикачів;
  • схема розміщення сантехніки, систем вентиляції та кондиціонування;
  • план освітлення та перекриття стелі;
  •  за необхідності додаються схема «теплої підлоги» та варіант підлогового покриття.

7. Комплектація

Далеко не кожен власник нерухомості зможе самостійно зорієнтуватися у величезному асортименті предметів оформлення інтер’єру та оздоблювальних матеріалів, aдже треба не лише придбати бажані зразки, а й втриматися в межах запланованого бюджету. Наші спеціалісти зроблять найбільш раціональний та вибір завдяки досвіду роботи на ринку даних товарів, професійній оцінці їх властивостей, кваліфікованому підбору та  поєднанню кольорів.

комплектация

8. Авторський нагляд

На кожній окремій стадії ремонту здійснюється ретельний контроль за робочим процесом, включно :

  • виїзд для моніторингу дотримання вимог технічного завдання;
  • прийняття потрібних оперативних рішень та консультації для підрядчиків;
  • зміна за необхідності певних позиції в асортименті матеріалів та комплектуючих.

Вчасно внесені корективи та виявлені недоліки допомагають уникнути «сюрпризів»  після завершення проекту.

Якщо ви бажаєте замовити проект дизайну інтер’єру в Києві та інших областях України – до ваших послуг досвідчені фахівці, закохані в свою справу ,i ми з радістю допоможемо кожному своєму клієнту. Чекаємо на ваші звернення у будь-який зручний для вас час за контактами, розміщеними на сайті студії «Тай Ап Дизайн».

Як ми працюємо

modern14

Наша команда

КАТЕРИНА
Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»
ЮЛІЯ
Дизайнер
інтер’єру
ОЛЕКСАНДРА
Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор
КСЕНІЯ
Дизайнер
візуалізатор
Ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний для вас спосіб

Катерина

Керівник студії дизайну інтер’єру «Tie Up Design»

З якнайкращими побажаннями спокійного мирного неба та перемоги наших ЗСУ! Вітаю всіх відвідувачів сайту нашої студії!
Створений разом з командою однодумців проект «Tie Up Design» є логічним втіленням в реальність моєї мрії про роботу в царині комплектації внутрішнього простору житлових приміщень різноманітними елементами декору, правильним підбором оздоблювальних компонентів, меблів, аксесуарів для створення гармонійної, цілісної картини, що як найкраще відповідає головній концепції оформлення приміщення та вподобанням власника.
Значний досвід в сегменті закупівель та логістичних розрахунків в поєднанні із закоханістю на все життя у вирішення завдань елегантного облаштування житлового простору знайшли своє втілення у відкритті власної студії. Тільки так з’явилася можливість дарувати кожному, хто побажає, максимальний комфорт умов проживання та відпочинку в приємній обстановці.
Ваш комфорт – це наша робота. Все від кольору до технічного оснащення повинно працювати на добробут власника житла! Забезпечувати здорову, комфортну атмосферу. Навіть втримати ваш бюджет в комфортному для вас розмірі – теж наша робота 😉
Якщо ви хочете трансформувати свій будинок чи квартиру в справжній осередок гарного настрою та комфортного перебування, звертайтеся до нас – ми знаємо як це зробити!

Юлія

Дизайнер інтер’єру

Схильність до перфекціонізму вважаю основною рисою власного характеру. Саме завдяки цьому обожнюю створювати ідеальне середовище для свого побуту та допомагати людям облаштувати оселю, в якій завжди панує подих спокою, естетичної досконалості, комфорту в усіх деталях та елементах дизайну. Мої клієнти мають змогу відчути переваги приємного спілкування, коли до них відносяться з повагою та розумінням виниклих проблем. Саме такий підхід є головним підгрунтям для досягнення результату, який повністю виправдає ваші сподівання!

Олександра

Дизайнер інтер’єру. Візуалізатор

Найкращі миттєвості мого життя – це відчуття задоволення від того, що змогла надати вам допомогу в облаштуванні житла, яке є втіленням ваших заповітних мрій. А як надихає на створення нових оригінальних проектів кінцевий результат співпраці з клієнтом, який не має аналогів в сфері дизайну інтер’єру!
Нетрадиційний підхід до поставленого завдання полягає також в тому, що велика увага приділяється уточненню до найменших дрібниць особливостей характеру та звичок в сім’ї. Запропонований проект буде в повній мірі відображати ваші вподобання, будь-який предмет в інтер’єрі чи елемент декору послуговує досягненню справжньої гармонії ідеального порядку та спокою. Впевнена, що подібне оточення наповнить гарними емоціями ваші серця та думки!

Ксенія

Дизайнер-візуалізатор

Кожен проект для мене – це справжній виклик в сенсі досягнення оптимального співвідношення стильного, унікального оформлення приміщення та відповідності всім побажанням клієнта.
Своєрідна візитка кожної моєї роботи – максимальне занурення в суть завдання, відчуття натхнення від вміння передати методом візуалізації духу та неповторної атмосфери вашої оселі, повністю відчути прагнення замовника. Кінцевий результат має стати осередком натхнення для господаря до нових звершень у його повсякденній діяльності.
Віримо в краще, віримо в себе та Україну! Рухаємось тільки вперед!